eOstroleka.pl
Ostrołęka,

To powinna być norma? Przy Goworowskiej stanął... domek dla kota

REKLAMA
zdjecie 6563
zdjecie 6563
REKLAMA
zdjecie 6563
Posłuchaj

Drewniany domek z wejściem w kształcie kociej mordki, a do tego miseczka - to wyposażenie, jakie znajdziemy obok wieżowca przy Goworowskiej 13 w Ostrołęce. Czy tak powinno być przy każdym bloku?

Przy Goworowskiej 13 w Ostrołęce stanęła nietypowa budowla. To domek dla kota, obok którego widzimy miseczkę. Wiele wskazuje na to, że mieszkańcy postanowili zadbać o koty kręcące się po osiedlu (jest ich niemało) i dać im dom. Przy klatce wieżowca stanął domek - a w nim schronienie mogą znaleźć koty.

Domek jest oczywiście podpisany "Goworowska 13" - co jednoznacznie wskazuje, mieszkańcy którego bloku stoją za tą inicjatywą. 

Jak sądzicie, powinno być to normą? Czy takie domki powinny stanąć przy wielu blokach w Ostrołęce? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22  23 dk24  25 dk26  27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×