eOstroleka.pl
Ostrołęka,

To zagrażało bezpieczeństwu najmłodszych! Reakcja rady osiedla

REKLAMA
REKLAMA
zdjecie 5807

Władze osiedla Leśne zwróciły się do prezydenta miasta o naprawę zjeżdżalni na placu zabaw przy ulicy Leśnej. Problem szybko rozwiązano.

- W związku z awarią zjeżdżalni linowej, która jest umieszczona na placu zabaw osiedla Leśne przy ul. Leśnej, zwracamy się z prośbą o jej naprawę - napisała w piśmie do prezydenta miasta przewodnicząca zarządu Ewa Krupka, zwracając uwagę, że obecny stan zjeżdżalni grozi utratą zdrowia przez najmłodszych mieszkańców osiedla.
 
W odpowiedzi prezydent podkreślił, że sprawę przekazano MZOS-TiT i pracownik tego zakładu dokonał przeglądu i naprawy zjeżdżalni.
 
- W przyszłości może Pani dokonywać zgłoszeń odnośnie placów zabaw bezpośrednio do Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta, co znacznie skróci czas potencjalnej interwencji - napisał Łukasz Kulik.
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8  9  10  11 dk12  13
 14  15  16  17  18 dk19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31  1  2  3
×