2018-12-31T19:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

TOP 10 artykułów eOstrołęki w 2018 roku. To czytaliście najchętniej!

REKLAMA
REKLAMA
3
0
4

Dziś ostatni dzień 2018 roku - podsumowujemy dla Was ten rok. Oto 10 najpopularniejszych artykułów mijającego roku. Jakie tematy Was interesowały? Co czytaliście najchętniej? Sprawdźcie!

10. Co się stało z Eweliną? Sprawa porwania córki właściciela JBB w nowej książce

Co się stało z Eweliną Bałdygą, córką właścicieli zakładów mięsnych JBB w Łysych? Sprawa jej uprowadzenia pozostaje od lat niewyjaśniona. Janusz Szostak wraca do niej w książce "Byłam dziewczyną mafii", która jest poświęcona działalności gangu obcinaczy palców.

9. Co nas czeka przez najbliższe pięć lat? Oto obietnice wyborcze Łukasza Kulika

Mieszkańcy Ostrołęki wybrali Łukasza Kulika na prezydenta Ostrołęki, opowiadając się za programem, jaki przygotował jego sztab wyborczy. Jaka przyszłość nas czeka? Jeżeli kandydat dotrzyma słowa i zrealizuje wszystkie punkty, nie powinniśmy narzekać. Zobacz, jakie obietnice złożył mieszkańcom przed wyborami.

8. Ostrołęka wybrała... Łukasz Kulik prezydentem!

W Ostrołęce po 12 latach mamy zmianę prezydenta miasta! Łukasz Kulik z komitetu Ostrołęka dla Wszystkich zdecydowanie wygrał w drugiej turze z kandydatem PiS Januszem Kotowskim.

7. Zenek Martyniuk z zespołem Akcent zagrał podczas Dożynek na Kurpiach [WIDEO, ZDJĘCIA]

Kilka tysięcy fanów muzyki disco polo przyjechało do Lelisa na Dożynki Kurpiowskie, podczas których wystąpił Zenon Martyniuk oraz jego grupa Akcent.

6. TVP Info o bulwersującej ankiecie dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Ostrołęce

Uczniowie klas IV – VIII ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce otrzymali do wypełnienia imienną ankietę, w której mieli m.in. poddać pod ocenę zachowanie ich rodziców. Ankieta zawierała pytania dotyczące spożywania alkoholu, kar, pobieranych zasiłków otrzymywanego kieszonkowego czy warunków lokalowych. Sprawa trafiła do ogólnopolskich mediów, jako pierwszy u dyrekcji szkoły interweniował portal TVP Info.

5. Jechał ze Szwecji do Lublina rozbitą ciężarówką. Kabinę powiązał... ubraniami! [FOTO]

Przejechał setki kilometrów ze Szwecji rozbitą ciężarówką, w której kabina powiązana była taśmami i ubraniami a szybę podpierała metalowa rura. Wpadł 90 kilometrów od celu. Zatrzymujący go policjanci przecierali oczy ze zdumienia.

4. Nie żyje Bogusław Kilimon, znany ostrołęcki dj

W poniedziałek, 5 lutego w wieku 37 lat zmarł Bogusław Kilimon, znany jako DJ Vvampire. Wspominaliśmy go w naszym serwisie.

3. Festyn Dworcowy 2018: Gwiazdą wieczoru zespół Akcent i Zenek Martyniuk [WIDEO, ZDJĘCIA]

Zespół Akcent z liderem Zenonem Martyniukiem był gwiazdą wieczoru tegorocznej edycji Festynu Dworcowego, który w niedzielę, 17 czerwca odbył się na placu przy dworcu PKP. W koncercie udział wzięła liczna grupa mieszkańców Ostrołęki i okolic.

2. Podczas prelekcji o narkotykach, pies namierzył dwóch uczniów z... marihuaną

Takiego przebiegu zorganizowanej prelekcji o narkotykach nikt się nie spodziewał. Podczas zajęć prowadzonych przez funkcjonariuszy Straży Granicznej w jednej ze szkół, pies służbowy wyczuł, że dwaj uczniowie mogą posiadać... narkotyki. Policjanci zatrzymali 16 i 17-latka, u których znaleziono marihuanę.

1. Kotowski czy Kulik? WYNIKI drugiej tury wyborów samorządowych w Ostrołęce

W 2018 roku najchętniej czytaliście... no właśnie - wyniki wyborów samorządowych zelektryzowały czytelników naszego portalu! Sprawdzaliście na bieżąco, kto prowadzi i kto ma największe szanse na zwycięstwo.

Oby nie zabrakło nam tematów także w 2019 roku! Naszym czytelnikom życzymy wszystkiego co najlepsze i zachęcamy do odwiedzania naszego portalu.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalnedarz imprez
maj 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  1  2
dk3  4  5 dk6  7  8  9
 10  11  12 dk13  14 dk15  16
 17  18  19  20  21  22  23
 24  25  26  27  28 dk29 dk30
 31  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×