eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Tragedia w bloku przy Konopnickiej. Nie żyje 40-latek

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

W bloku przy ulicy Konopnickiej w Ostrołęce odnotowano zgon 40-letniego mężczyzny. Na miejscu pojawiła się policja.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie w bloku przy Konopnickiej w Ostrołęce. Na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego i policja. Niestety, nie udało się uratować 40-latka. Informację o śmierci mężczyzny potwierdził nam rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

- Odnotowaliśmy zgon 40-letniego mężczyzny. Wstępne czynności przeprowadzone na miejscu wykluczyły udział osób trzecich w tym zdarzeniu - mówi nadkom. Tomasz Żerański.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×