2022-04-30T18:46:00+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Tragedia w Dzbeninie. Mężczyzna spłonął we własnym domu!

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

W jednym z domów w miejscowości Dzbenin doszło dziś w godzinach popołudniowych do tragicznego w skutkach pożaru. Śmierć na miejscu poniósł mężczyzna, najprawdopodobniej właściciel domu, w którym wybuchł pożar.

W sobotę, 30 kwietnia oficer dyżurny PSP Ostrołęka otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru wersalki w jednym z domów w miejscowości Dzbenin. Na miejscu jako pierwsi byli policjanci a po chwili dojechało także pogotowie ratunkowe.

zdjecie 300

Po dojeździe na miejsce zastaliśmy osobę ewakuowaną z objętego pożarem pomieszczenia, której pomocy udzielali ratownicy i funkcjonariusze policji. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

- mówi brygadier Robert Chodkowski, zastępca komendanta PSP Ostrołęka.

Strażacy zadysponowani na miejsce ugasili płonące pomieszczenie i znajdujące się wewnątrz wyposażenie. O szczegóły tego zdarzenia zapytaliśmy rzecznika prasowego ostrołęckiej policji.

Otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące pożaru w jednym z budynków na terenie gminy Rzekuń. Funkcjonariusze, którzy jako pierwsi dojechali na miejsce, zauważyli dym wybobywujący się z jednego z okien. Po wejści do wnętrza budynku znaleźli nieprzytomnego mężczyznę. Wynieśli go na zewnątrz i przystąpili do reanimacji. Po chwili dołączył do nich zespół ratowników medczyznych. Niestety mimo wysiłków policjantówi i lekarzy, życia mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci i technik kryminialistyki, wykonano szereg czynności mających na celu wyjaśnienie okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia.

- mówi komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

REKLAMA
Więcej o: Dzbenin, policja, pożar

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 490
Kalendarz imprez
wrzesień 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30  1
Dzisiaj:
Koncerty
Imprezy, Bale, Dancingi
Wydarzenia
Sport
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×