eOstroleka.pl
Region,

Tragiczna śmierć maszynisty Kolei Mazowieckich. Zginął w wypadku

REKLAMA
zdjecie 4508
zdjecie 4508
fot. JRG Błonie/Koleje Mazowieckiefot. JRG Błonie/Koleje Mazowieckie
REKLAMA
zdjecie 4508
Posłuchaj

Koleje Mazowieckie pogrążyły się w żałobie po tragicznej śmierci maszynisty Rafała Kamińskiego. Pociąg, który prowadził, zderzył się dziś rano z samochodem ciężarowym.

Tragiczny wypadek z udziałem pociągu Kolei Mazowieckich

- Na przejeździe kolejowym w miescowości Ołtarzew przy ul. Ceramicznej, doszło do zderzenia pociągu relacji Sochaczew- Warszawa z naczepą samochodu ciężarowego. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł maszynista. Nikt z podróżujących nie odniósł obrażeń. Na miejscu lądowała załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Samochód z którym zderzył się pociąg, przewoził materiały budowlane, które rozsypały się na przejeździe - relacjonuje JRG Błonie.

Koleje Mazowieckie. Nie żyje maszynista Rafał Kamiński

Komunikat w sprawie śmierci maszynisty wydały Koleje Mazowieckie. Zginął Rafał Kamiński.

"Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Rafała Kamińskiego, maszynisty Kolei Mazowieckich i wielkiego pasjonata kolei. Rodzinie i Najbliższym składamy najserdeczniejsze wyrazy współczucia. Rafał, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!" - czytamy we wpisie KM.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×