eOstroleka.pl
Region, NA SYGNALE

Tragiczna śmierć mieszkańca powiatu ostrołęckiego. Nie przeżył wypadku

REKLAMA
zdjecie 9753
zdjecie 9753
fot. KPP Wyszkówfot. KPP Wyszków
REKLAMA
zdjecie 9753

Ten wypadek skończył się tragicznie. 57-latek z powiatu ostrołęckiego uderzył skodą w drzewo. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

30 kwietnia około godziny 13:15 dyżurny wyszkowskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym zaistniałym w miejscowości Chrzczanka Folwark.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący osobową skodą, 57-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, pomimo prowadzonej reanimacji na miejscu zdarzenia drogowego, nie udało się uratować życia mężczyzny.

- W trosce o bezpieczeństwo na drodze policjanci apelują do wszystkich kierujących aby pamiętali o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze, jak również zachowywali bezpieczną odległości od pojazdu poprzedzającego. Pamiętajmy o własnym bezpieczeństwie oraz o nie przecenianiu własnych umiejętności podczas kierowania pojazdami - mówi mł.asp. Wioleta Szymanik z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

Więcej o: wypadek, Wyszków, policja
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17 dk18 dk19 dk20
 21  22  23 dk24 dk25 dk26 dk27
 28 dk29  30  31  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×