eOstroleka.pl
Region, NA SYGNALE

Tragiczny finał pożaru w Sewerynowie. W spalonym domu znaleziono ciało starszego mężczyzny [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1584
zdjecie 1584
zdjecie 1584
fot. PSP Maków Mazowieckifot. PSP Maków Mazowiecki
REKLAMA
Posłuchaj

Tragiczny w skutkach pożar w miejscowości Sewerynowo (powiat makowski). Podczas dogaszania doszczętnie spalonego drewnianego domu znaleziono ciało 74-letniego mężczyzny.

Do pożaru doszło w czwartek przed godziną 20:00. Do akcji gaśniczej zadysponowano cztery jednostki strażackie. Gdy na miejsce dotarły pierwsze zastępy gaśnicze, pożar był już bardzo rozwinięty, co uniemożliwiało strażakom wejście do środka. Podano 3 prądy wody z zewnątrz budynku.

Tragiczny finał pożaru 

W trakcie dogaszania pogorzeliska znaleziono ciało 74-letniego mężczyzny. Wezwany na miejsce prokurator wykonał szereg czynności mających na celu wyjaśnienie okoliczności tragedii.

Akcja przerwana ze względu na niewybuchy 

Ze względu na otrzymaną informację, że w środku znajdują się prawdopodobnie niewybuchy, odstąpiono od dalszych działań do czasu przyjazdu patrolu saperskiego. Ostatecznie dziś, po dokładnym przeszukaniu pogorzeliska, nie stwierdzono na miejscu żadnych niewybuchów.

W działaniach udział brały siły PSP z terenu powiatu oraz OSP Czerwonka, OSP Załuzie, OSP Gąsewo oraz OSP Dąbrówka.  Łączny czas trwania interwencji: 3h 25 min.

 

 

Więcej o: Sewerynowo, pożar

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 1584
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6  7 dk8 dk9
 10  11  12 dk13  14 dk15 dk16
 17  18  19 dk20 dk21  22 dk23
 24  25 dk26 dk27  28  29  30
 31  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×