Tragiczny finał ucieczki na DK61. Kierowca audi w ciężkim stanie
Wczoraj około godziny 19.20 na drodze krajowej nr 61 pomiędzy miejscowościami Guty - Szczuczyn policjanci z Grajewa zauważyli audi, które wykonywało niebezpieczne manewry na drodze.
Mundurowi postanowili zatrzymać auto do kontroli. Kierowca zlekceważył sygnały dawane przez policjantów nakazujące zatrzymanie się i zaczął uciekać w kierunku Szczuczyna.
Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim w pościg. Mężczyzna siedzący za kierownicą audi jechał bardzo szybko wyprzedzał ciężarówki omal nie doprowadzając do zderzenia z jadącym z przeciwka innym pojazdem.
W pewnej chwili uciekający samochód wpadł w poślizg, zjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. Siła była tak duża, że mężczyzna wypadł z audi przez boczną szybę.
Okazało się, że był to 27-letni mieszkaniec gminy Szczuczyn. Nieprzytomny mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Badanie pobranej krwi wykaże czy w chwili zdarzenia był on trzeźwy.
Policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego.
[źródło: podlaska.policja.gov.pl]
Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym
Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Czołowe zderzenie na DK61. Jedna osoba nie żyje, cztery są ranne. Wszyscy jechali na imieniny... (ZDJĘCIA)

DK61 Ostrołęka - Łomża: Kierowca iveco najechał na ciągnik i zderzył się z tirem
Czołowe zderzenie na DK61. Renault dachowało, jedna osoba w szpitalu (ZDJĘCIA)
Niepokojący raport o naszych drogach. DK61 biegnąca przez Ostrołękę bardzo niebezpieczna - sprawdź, gdzie jeszcze trzeba uważać (MAPY)
Zderzenie busa z beczkowozem na DK61. 33-letni mężczyzna w szpitalu (ZDJĘCIA)

Pościg na DK61. Kierowcy TIR-ów pomogli policji
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 | 20 |
21 |
22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 |
30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |



1
2
20
22