eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Troszyn: Rowerzystka zginęła pod kołami osobówki

REKLAMA
zdjecie 7237
fot. KMP Ostrołękafot. KMP Ostrołęka
REKLAMA
zdjecie 7237
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godziny 9:00 w centrum Troszyna. Pod kołami osobowej skody zginęła 67-letnia kobieta.

Do wypadku doszło przy ulicy Słowackiego w pobliżu kościoła. 67-letnia mieszkanka gminy Troszyn wjechała wprost pod koła dojeżdżającego do skrzyżowania samochodu osobowego.

- Według wstępnych ustaleń kierująca rowerem 67-letnia mieszkanka gminy Troszyn wjechała na ul. Słowackiego tuż pod nadjeżdżającą skodę. Kobieta nie zatrzymała się pomimo znaku „STOP”. Niestety w wyniku zdarzenia kobieta zmarła. Kierowca skody był trzeźwy – poinformował nas Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Postępowanie w powyższej sprawie mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału kryminalnego.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×