2017-09-01T17:35:54+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Trwa zbiórka funduszy na rehabilitację poszkodowanego w wypadku Sebastiana z Ostrołęki

REKLAMA
REKLAMA

Za pośrednictwem platformy pomagam.pl prowadzona jest zbiórka na rehabilitację Sebastiana Posmyka z Ostrołęki. 32-letni Sebastian w wyniku poważnego wypadku doznał urazu kręgosłupa i obecnie jest całkowicie sparaliżowany.

Na zakup niezbędnego do rehabilitacji i codziennego funkcjonowania Sebastian potrzebuje minimum 10 tysięcy złotych. Obecnie w ramach zbiórki kwota przekazana przez ludzi dobrych woli wynosi nieco ponad 3 tysiące złotych. Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem portalu pomagam.pl.

zdjecie 300
„Jak każdy młody człowiek miałem swoje plany i marzenia. Z młodego, silnego, samodzielnego mężczyzny stałem się osobą całkowicie zależną od innych. Największym moim marzeniem jest być człowiekiem samodzielnym, nie być dla nikogo ciężarem. Jestem świadomy, że przede mną długa droga: cierpienia, wysiłku i pracy. Wiąże się to niestety z dużymi kosztami. Środki, które otrzymuję (renta) nie wystarczają mi na rehabilitację i niezbędny sprzęt. Na chwilę obecną bardzo potrzebuję pieniędzy na rehabilitację domową, ponieważ mam trzy bardzo rozległe odleżyny i nie kwalifikuję się na oddział rehabilitacyjny. Ponadto niezbędny mi jest podnośnik, który ułatwiłby przenoszenie mnie z łóżka na wózek. Moim marzeniem jest też mieć komputer dla osób niepełnosprawnych, który pozwoliłby mi mieć kontakt ze światem i ludźmi, a także choć trochę umiliłby mi życie. Obecnie, moją jedyną rozrywką jest telewizor, którego sam nie jestem w stanie obsłużyć. W mojej sytuacji na wyżej wymienione potrzeby nigdy mnie nie będzie stać. Myślę, że zrozumiecie moją sytuację i wesprzecie mnie finansowo. Z góry serdecznie dziękuję za okazaną pomoc.” – tak pisze o sobie Sebastian na portalu pomagam.pl

Wszelkie informacje o tym, jak wesprzeć Sebastiana znaleźć można TUTAJ.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 707
Kalendarz imprez
wrzesień 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30  1
×