eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Trwa zbiórka pluszaków! Karaoke w Warowni

REKLAMA
zdjecie 2210
zdjecie 2210
REKLAMA
Dziś w ostrołęckim pubie Warownia odbędzie się impreza karaoke, podczas której prowadzona będzie zbiórka pluszowych maskotek i innych zabawek dla dzieci z sierocińców w Polsce i na Kresach Rzeczypospolitej. Początek zabawy o godzinie 20.00.

Coroczną tradycją podczas odbywającego się w maju w Częstochowie Zjazdu Gwieździstego jest przekazanie maskotek i innych zabawek dla dzieci z sierocińców w Polsce i na Kresach Rzeczypospolitej. Zbiórkę od kilku już lat prowadzą członkowie Ostrołęckiej Grupy Motocyklowej. W tegorocznej edycji Zjazdu Gwieździstego w Częstochowie udział zapowiedziała około dziesięcioosobowa grupa członków Ostrołęckiej Grupy Motocyklowej. Początek zjazdu zaplanowano na 12 kwietnia.

Do 10 kwietnia do pubu Warownia przy ulicy Głowackiego przynieść można maskotki, zabawki i inne przydatne dzieciom przedmioty, które członkowie OGM zawiozą do Częstochowy skąd następnie rozdysponowane zostaną do sierocińców w Polsce i na Kresach Wschodnich.

Impreza karaoke pod nazwą "Wiosna! Ach, to Ty" będzie więc doskonałą okazją do tego, by zaśpiewać znane przeboje, pomagając przy okazji w zbiórce pluszowych misiów dla dzieci z domów dziecka.
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21 dk22 dk23 dk24
 25  26  27  28 dk29 dk30 dk31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×