2019-03-18T17:39:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Trwają poszukiwania mężczyzny. To pracownik ratusza! [AKTUALIZACJA]

REKLAMA
fot. Grupa Ratownicza Nadzieja
REKLAMA
7
7

Od kilku godzin w porcie nad Narwią i wzdłuż rzeki trwa akcja poszukiwawcza zaginionego mężczyzny. W działaniach uczestniczy policja i straż pożarna praz Państwowa Straż Rybacka.

Do działań związanych z poszukiwaniem osoby zaginionej zaangażowano funkcjonariuszy wszystkich wydziałów Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce oraz państwową ochotniczą straż pożarną. Obecnie przeszukiwane jest nabrzeże Narwi i okolice portu.

Jak się dowiedzieliśmy, zaginiony to pracownik Urzędu Miasta.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy rzecznika prasowego ostrołęckiej policji.

- Od godziny 16.00 ostrołęccy policjanci prowadzą poszukiwania za 53-letnim mieszkańcem naszego miasta, który wyszedł rano do pracy, nie podjął tego dnia pracy i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Zawiadomienie o zaginięciu złożyli członkowie rodziny. Ostatni raz był on widziany w rejonie Narwi, gdzie obecnie skierowane są służby – mówi asp. Krzysztof Kolator z KMP w Ostrołęce.

AKTUALIZACJA:

Od około godziny 11:00 ostrołęcka straż miejska poszukiwała we własnym zakresie pracownika Urzędu Miasta. Decyzja o podjęciu poszukiwań podjęta została po zgłoszeniu od pracowników ratusza. Około godziny 15:00 na brzegu Narwi patrol pieszy straży miejskiej znalazł neseser należący najprawdopodobniej do poszukiwanego. Wówczas zawiadomiono policję i straż pożarną oraz rozpoczęto poszukiwania na szerszą skalę.

AKTUALIZACJA:

Z naszych ustaleń wynika, że poszukiwania zaginionego mężczyzny zostały wstrzymane. W akcji prowadzonej od godziny 16 uczestniczyli m.in. policjanci ze wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy, funkcjonariusze straży pożarnej i straży miejskiej, Grupa Ratownicza Nadzieja oraz Państwowa Straż Rybacka z Ostrołęki. Poszukiwania zostaną wznowione o świcie. Ratownicy będą prowadzić akcję m.in. z łodzi wyposażonych w sonar.

AKTUALIZACJA:

Z informacji, do których dotarła nasza redakcja wynika, iż mężczyzna w godzinach porannych na pewno był w pracy w Urzędzie Miasta. Budynek ratusza opuścił jeszcze przed południem. Był szukany przez pracowników swojego wydziału oraz Straż Miejską.

Uwaga! W związku z tym, że niektórzy z komentujących nie potrafią uszanować powagi sytuacji, wyłączyliśmy możliwość komentowania tego artykułu. Prosimy o zachowanie rozsądku. Czekamy na kolejne informacje - miejmy nadzieję, że tym razem pozytywne.

REKLAMA
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 1  2  3  4  5 6 7
 8 9 10 11 12 13 14
 15 16 17 18 19 20 21
 22 23 24 25 26 27 28
 29 30  1  2  3  4  5