2019-03-18T17:39:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Trwają poszukiwania mężczyzny. To pracownik ratusza! [AKTUALIZACJA]

REKLAMA
fot. Grupa Ratownicza Nadziejafot. Grupa Ratownicza Nadzieja
REKLAMA

Od kilku godzin w porcie nad Narwią i wzdłuż rzeki trwa akcja poszukiwawcza zaginionego mężczyzny. W działaniach uczestniczy policja i straż pożarna praz Państwowa Straż Rybacka.

Do działań związanych z poszukiwaniem osoby zaginionej zaangażowano funkcjonariuszy wszystkich wydziałów Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce oraz państwową ochotniczą straż pożarną. Obecnie przeszukiwane jest nabrzeże Narwi i okolice portu.

Jak się dowiedzieliśmy, zaginiony to pracownik Urzędu Miasta.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy rzecznika prasowego ostrołęckiej policji.

- Od godziny 16.00 ostrołęccy policjanci prowadzą poszukiwania za 53-letnim mieszkańcem naszego miasta, który wyszedł rano do pracy, nie podjął tego dnia pracy i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Zawiadomienie o zaginięciu złożyli członkowie rodziny. Ostatni raz był on widziany w rejonie Narwi, gdzie obecnie skierowane są służby – mówi asp. Krzysztof Kolator z KMP w Ostrołęce.

AKTUALIZACJA:

Od około godziny 11:00 ostrołęcka straż miejska poszukiwała we własnym zakresie pracownika Urzędu Miasta. Decyzja o podjęciu poszukiwań podjęta została po zgłoszeniu od pracowników ratusza. Około godziny 15:00 na brzegu Narwi patrol pieszy straży miejskiej znalazł neseser należący najprawdopodobniej do poszukiwanego. Wówczas zawiadomiono policję i straż pożarną oraz rozpoczęto poszukiwania na szerszą skalę.

AKTUALIZACJA:

Z naszych ustaleń wynika, że poszukiwania zaginionego mężczyzny zostały wstrzymane. W akcji prowadzonej od godziny 16 uczestniczyli m.in. policjanci ze wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy, funkcjonariusze straży pożarnej i straży miejskiej, Grupa Ratownicza Nadzieja oraz Państwowa Straż Rybacka z Ostrołęki. Poszukiwania zostaną wznowione o świcie. Ratownicy będą prowadzić akcję m.in. z łodzi wyposażonych w sonar.

AKTUALIZACJA:

Z informacji, do których dotarła nasza redakcja wynika, iż mężczyzna w godzinach porannych na pewno był w pracy w Urzędzie Miasta. Budynek ratusza opuścił jeszcze przed południem. Był szukany przez pracowników swojego wydziału oraz Straż Miejską.

Uwaga! W związku z tym, że niektórzy z komentujących nie potrafią uszanować powagi sytuacji, wyłączyliśmy możliwość komentowania tego artykułu. Prosimy o zachowanie rozsądku. Czekamy na kolejne informacje - miejmy nadzieję, że tym razem pozytywne.

REKLAMA
zdjecie 2368
Kalendarz imprez
czerwiec 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8  9 dk10 dk11
 12 dk13 dk14  15 dk16 dk17 dk18
 19  20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
 26 dk27  28 dk29  30  1  2
×