eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Trwają poszukiwania nastolatka. Zaginął Paweł Samsel

REKLAMA
fot. facebook.com/zaginieniprzedlatyfot. facebook.com/zaginieniprzedlaty
REKLAMA
zdjecie 4203

Trwają poszukiwania 15-letniego chłopaka pochodzącego z Ostrołęki. Paweł Samsel opuścił ośrodek wychowawczy i ślad po nim zaginął. Sprawę prowadzi policja, jak również redakcja strony Zaginieni przed laty.

Paweł ostatni raz widziany był w niedzielę 04.10.2020, kiedy to samowolnie oddalił się z ośrodka wychowczego Metanoi, w którym przebywał. Od tamtej pory nie kontaktował się z bliskimi, nie ma przy sobie telefonu, dokumentów ani pieniędzy

- informuje strona "Zaginieni przed laty".

Rysopis zaginionego:

Wzrost: 185cm

Waga: ok. 60kg

Włosy: krótkie ciemny blond

Oczy: niebieskie

Tatuaż na kostce, od wewnętrznej strony nogi, 3 litery

Nie mamy niestety informacji jak był ubrany w dniu zaginięcia, pewne jest, że miał na sobie czarne adidasy z białą podeszwą i 3 białymi paskami, bardzo możliwe, że miał również czarną czapkę z daszkiem

- czytamy w komunikacie.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje, gdzie przebywa zaginiony Paweł Samsel, proszone są o kontakt z jednostką policji prowadzącą sprawę - Komisariat Policji w Wasilkowie pod numerem telefonu 47 713 92 12.

REKLAMA
zdjecie 4203

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17  18 dk19  20
 21  22  23  24  25 dk26  27
 28  29  30  31  1  2  3
Dzisiaj:
Wydarzenia
×