2020-03-29T21:19:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

#TrzymajmySięRazem - akcja portalu eOstrołęka. Pomagamy lokalnym przedsiębiorcom!

REKLAMA
REKLAMA

Portal eOstroleka.pl rusza z akcją #TrzymajmySięRazem. Czas epidemii koronawirusa jest trudny dla wielu lokalnych przedsiębiorców. Stracili oni możliwość świadczenia usług w takim wymiarze, jak do tej pory. Dlatego chcemy, by usłyszało o nich jak najwięcej osób - zachęcamy do korzystania z ich oferty w takiej formie, jaką obecnie proponują.

Epidemia koronawirusa mocno uderzyła w lokalnych przedsiębiorców. Kiedy wcześniej korzystaliśmy z ich usług, możliwe, że rzadko mieliśmy okazję wyrazić wdzięczność za pyszne jedzenie czy szybko i sprawnie wykonaną usługę. Po prostu - płaciliśmy i mieliśmy. Teraz funkcjonowanie wielu lokalnych firm staje pod znakiem zapytania. Przedsiębiorcy liczą straty i zastanawiają się, co będzie dalej.

Spójrzmy chociażby na restauracje czy inne lokale gastronomiczne - nie mogą one przyjmować klientów, a jedynie realizować zamówienia na wynos czy dowozy. To znacząco ogranicza możliwość rozwoju takich działalności. Dlatego właśnie startujemy z naszą akcją #TrzymajmySięRazem.

Codziennie czytają nas tłumy mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Dzięki eOstrołęce macie szansę do nich dotrzeć i zareklamować swoją działalność. Nawet jeżeli Twoja firma funkcjonuje obecnie w ograniczonym zakresie, to może warto skorzystać z okazji, by poinformować o tym większą liczbę osób? Może właśnie zainteresowanie klientów, którzy przeczytają o Was w naszym portalu, pozwoli na łatwiejsze przejście przez ten trudny czas?

Proponujemy reklamę w formie artykułu - co ważne, darmowego. Niech to będzie forma bezinteresownej wdzięczności, jaką wyrażamy za Waszą codzienną pracę. Sami też jesteśmy przedsiębiorcami i wiemy, jak ciężki to kawałek chleba, z czego wiele osób - niestety - nie zdaje sobie sprawy.

Naszą akcję zaczynamy od gastronomii. Dlaczego? Może dlatego, że sami lubimy dobrze zjeść... Ale to teraz schodzi na drugi plan - zapraszamy przedsiębiorców prowadzących działalność gastronomiczną. Jeżeli na terenie Ostrołęki lub powiatu ostrołęckiego prowadzisz restaurację, pizzerię, bar szybkiej obsługi lub inną działalność gastronomiczną i Twoją firmę dotknęła epidemia koronawirusa, a chcesz skorzystać z reklamy w ramach naszej akcji - napisz na reklama@eostroleka.pl. Na wasze zgłoszenia czekamy do piątku 3 kwietnia.

Jeżeli akcja cieszyć się będzie powodzeniem, planujemy jej rozszerzenie. Dlatego czekamy też na mailowe sugestie (reklama@eostroleka.pl), jakie branże sporo straciły w czasie epidemii i mogłyby zostać włączone do akcji #TrzymajmySięRazem.

REKLAMA
Kalnedarz imprez
maj 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
18  19  20  21  22  23  24
25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń