2022-05-19T14:41:11+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Tyle zostało ze skody, za kierownicę której wsiadł bezmyślny pirat drogowy! [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 5131
fot. KMP w Ostrolęcefot. KMP w Ostrolęce
REKLAMA
zdjecie 5131
0
2
9

Zniszczenia, jakie powstały po wypadku spowodowanym przez bezmyślnego pirata drogowego świadczą o tym, że auto uderzyło w przystanek z ogromną prędkością. Tylko tyle zostało ze skody. Jej kierowca był zakleszczony we wraku. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Aż dziwne, że pozostałe osoby podróżujące z nim wyszły z wypadku bez szwanku.

O zdarzeniu, do którego doszło w nocy z wtorku na środę informowaliśmy już wczoraj.

Tak się kończy szaleńcza jazda i wyprzedzanie w niewłaściwych miejscach [ZDJĘCIA]

Nadal nie wiadomo, czy kierowca auta był trzeźwy. W szpitalu, do którego trafił z obrażeniami ciała, pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu i innych środków odurzających.

Już na wstępnym etapie postępowania policjanci ustalili, że kierujący skodą 32-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego chwilę przed utratą panowania nad autem postanowił wyprzedzić inny pojazd pokonując pod prąd wysepkę oddzielającą pasy jezdni przy przejściu dla pieszych.

Prędkość, z jaką skoda uderzyła o drzewa a następnie wbiła się we wiatę przystankową musiała być ogromna. Świadczy o tym skala zniszczeń. Skoda została doszczętnie zniszczona. Kierujący autem został zakleszczony we wraku, a gdy strażacy już go wydostali, został zabrany do szpitala.

O dużym szczęściu mogą mówić pasażerowie skody, pomimo dużego uszkodzenia pojazdu żaden z nich nie doznał poważnych obrażeń ciała. Skoda została zabezpieczona na policyjnym parkingu. Od jej kierowcy została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że kierujący skodą w ogóle nie powinien przebywać na drodze w roli kierowcy, ponieważ ma zatrzymane prawo jazdy.

- mówi komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

 

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×