eOstroleka.pl
Ostrołęka,

"U progu Betlejem" – koncert Ostrołęckiej Orkiestry Kameralnej [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 5661
REKLAMA
zdjecie 5661
Posłuchaj
Pięknego koncertu wysłuchała w sobotę 14 grudnia publiczność zgromadzona w Ostrołęckim Centrum Kultury. Wystąpiła dla niej Ostrołęcka Orkiestra Kameralna.

Koncert zatytułowano "U progu Betlejem", a odbył się w ramach cyklu "Klasyka na Smykach".  Wstęp na niego był bezpłatny. Sala duża OCK była wypełniona niemalże do ostatniego miejsca.

Ostrołęcka Orkiestra Kameralna działa od roku, a pierwsza część jej koncertu nawiązywała do jej scenicznego debiutu.

Gościnnie wystąpili: Ostrołęcki Chór Kameralny pod kierunkiem Bożeny Harasimowicz-Pęzy, Anna Cichocka – sopran, Maria Cichocka – alt/gitara, Jagoda Julia Kabacik – flet poprzeczny, Bartosz Kłak – perkusjonalia, Aleksander Słojewski – tenor, Stanisław Kubeł – bas, Kamil Fluks – dyrygent.

Koncert prowadził Jakub Rutka.
Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×