eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Uciekając przed policją ukrył się pod… folią!

REKLAMA
zdjecie 94
zdjecie 94
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA

Uciekając przed policyjnym pościgiem 43-letni złodziej znalazł kryjówkę. Sądził, że skuteczną, jednak bardzo się przeliczył. Ukrył się pod… folią!

Policjanci z Ostrołęki wpadli na trop złodzieja, który włamywał się do samochodów ciężarowych na terenie naszego miasta i Rzekunia. Złodziej z jednego z pojazdów ukradł skrzynkę z elektronarzędziami, natomiast z drugiego bluzy i czapki z logo firmy kurierskiej. Bezskutecznie próbował włamać się do trzech pojazdów, co skończyło uszkodzeniem drzwi.

Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że sprawcą może być 43-latek. Gdy policjanci weszli na jego posesję mężczyzna zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszali za nim w pościg.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

Uciekając przed policjantami mężczyzna wbiegł do jednego z budynków gospodarczych i… przykrył się folią, sądząc, że w ten sposób oszuka ścigających go funkcjonariuszy.

Po kilkunastu sekundach uciekinier został „zdemaskowany” i obezwładniony. Na jego posesji znaleziono również rower, który prawdopodobnie pochodzi z kradzieży. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj były z nim wykonywane dalsze czynności procesowe, podczas których usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem oraz usiłowania kradzieży. Sprawa ma charakter rozwojowy. Niebawem 43-latek odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

- dodaje kom. Żerański.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×