eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Uczniowie szkół SIGiE gotowi do Świąt Wielkanocnych

REKLAMA
zdjecie 4610
fot. Zespół Szkół SIGiE im. Karola Adamieckiego w Ostrołęcefot. Zespół Szkół SIGiE im. Karola Adamieckiego w Ostrołęce
REKLAMA

Uczniowie szkół SIGiE im. Karola Adamieckiego są już gotowi do świąt wielkanocnych. W ostatnich dniach przygotowywali się do nich podczas ciekawych zajęć.

Co oznaczają składane przez ludzi życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych? O tym w najnowszym wydaniu "O sobie, o naszej ziemi" wypowiedzieli się uczniowie szkół SIGiE im. Karola Adamieckiego.

Sebastian ze szkoły w Czarnotrzewiu stwierdził, że życzenia te oznaczają radość ze Zmartwychwstania Jezusa. W ocenie Pawła ze skoły w Pupkowiźnie, życzenia to oznaka miłości. "Chcemy, żeby inni poczuli się szczęśliwi" - wskazała Lena ze szkoły w Warmiaku. Z kolei Julia ze szkoły w Petłach podkreśliła, że życzenia są po to, by święta były radosne.

W szkołach SIGiE w Wielkim Tygodniu czuć było świąteczną atmosferę. Uczniowie z Warmiaka przygotowali piękne prace plastyczne - oczywiście głównym motywem były pisanki.

Kreatywne zajęcia związane z Wielkanocą odbyły się również w szkole w Pupkowiźnie. Powstały naprawdę ciekawe prace plastyczne i nie tylko.

Uczniowie szkoły w Pełtach wybrali się natomiast do "Gwarka", gdzie rusyli w pogoń za wielkanocnym zającem. Wycieczka udana, bo zabawy było co nie miara.

Z kolei w Czarnotrzewiu zorganizowano szkolny konkurs wielkanocny - powstały piękne dzieła, a ich autorzy zostali nagrodzeni.

Źródło: Zespół Szkół SIGiE im. Karola Adamieckiego w Ostrołęce
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
×