2013-05-25T14:22:00+02:00 eOstroleka.pl
,

Udany debiut Aleksandry Dzwigały w ogólnopolskich mediach [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 651
REKLAMA
23
13
0

Dwa tygodnie temu niespełna 16-letnia ostrołęczanka – Aleksandar Dzwigała „Alex” debiutowała na rynku muzycznym swoją autorską piosenką „Jak lew” z ramienia jednej z największych międzynarodowych wytwórni muzycznych MyMusic. Jak ocenia wytwórnia – to bardzo dobry debiut a to dopiero początek.

Ola już zaistniała w ogólnopolskich mediach, była gościem w wywiadzie w radio ESKA, artykuły o debiucie ostrołęczanki pojawiły się na Wirtualnej Polsce, w gazecie Brawo, na oficjalnym profilu facebook-u programu Polsatu MBTM, na kilku m.in. warszawskich, poznańskich, krakowskich stronach internetowych i w kilkunastu internetowych rozgłośniach radiowych w całym kraju od Małopolski po Pomorze. Piosenka jest emitowana w rozgłośniach radiowych, najbliżej nas – w Radiu Nadzieja. Olą zainteresowało się także jedno z najpoważniejszych wydawnictw pism młodzieżowych – Bauer. Kilka dni temu otrzymaliśmy również informację, że piosenka Oli jest nadawana w jakiejś londyńskiej rozgłośni radiowej. To początek jej drogi do spełniania muzycznych marzeń ale jakże udany!

Jak potwierdza mama Oli, która w tej chwili pełni również funkcję jej managera muzycznego – wciąż napływają propozycje wywiadów, audycji i zapowiedzi premier radiowych i telewizyjnych. Ze względu na okres w jakim przypadła premiera – egzaminy gimnazjalne, zbliżający się koniec roku i rekrutacja do szkoły średniej - nie ze wszystkich propozycji może skorzystać w tej chwili młodziutka ostrołęczanka.

Ola nagrała już swoją drugą piosenkę do której prawdopodobnie również powstanie teledysk, którym ostrołęczanka chce promować również lokalne formacje taneczne. Po wstępnych rozmowach jest szansa, że pomysł uda się zrealizować.

Aleksandra Dzwigała otrzymała także bardzo ciekawą propozycję zaśpiewania piosenki napisanej dla niej przez znanych w międzynarodowym świecie muzyki fachowców, na razie nie możemy jeszcze zdradzać szczegółów ale wszystko wskazuje na to, że ta propozycja znajdzie swój szczęśliwy finał. Do pracy nad aranżacją muzyczną do tego utworu według pomysłu młodej artystki, Aleksandra zaprosiła Roberta Prusińskiego – muzyka i kompozytora z Ostrołęki.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22  23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×