eOstroleka.pl
Ostrołęka, NASZ NEWS

Ujawniamy bulwersujący temat: Bezdomny próbował podpalić opiekunkę w ostrołęckiej noclegowni!

REKLAMA
zdjecie 9637
zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.plzdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 9637

Mrożące krew w żyłach zdarzenie w ostrołęckiej noclegowni dla bezdomnych. Jeden z mężczyzn próbował zrealizować swoje wielokrotne groźby wobec personelu. Mężczyzna wtargnął na teren noclegowni, rozlał łatwopalną ciecz, oblał nią jedną z opiekunek i próbował podpalić.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna, który wcześniej przez dłuższy czas pozostawał pod opieką noclegowni funkcjonującej przy ulicy Kołobrzeskiej, wielokrotnie odgrażał się personelowi placówki. Kilka dni temu wtargnął on na teren noclegowni i zaczął wylewać w jednym z pomieszczeń łatwopalną ciecz. Płynem oblał też jedną z pracownic noclegowni. Mężczyzna wyjął z kieszeni zapalniczkę i odgrażał się, że wszystko podpali.

Kobieta zdołała uciec i schronić się w innym pomieszczeniu. Kierownictwo placówki zawiadomiło policję, która po przybyciu na miejsce obezwładniła mężczyznę. Z naszych informacji wynika, że został on zatrzymany w policyjnym areszcie a sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce.

Zaatakowana przez bezdomnego kobieta nie doznała fizycznych obrażeń, jednak – jak ustaliliśmy – jest w nienajlepszej kondycji psychicznej. Zarówno ona, jak i cały personel noclegowni obawia się, że podobna sytuacja może się powtórzyć, gdy tylko mężczyzna ponownie wyjdzie na wolność. W przeszłości osobnik ten już wielokrotnie kierował tego rodzaju groźby w stosunku do personelu.

Do tematu będziemy wracali. Czekamy na oficjalne komentarze instytucji zaangażowanych w wyjaśnienie tej bulwersującej sprawy.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20  21
 22  23  24  25  26  27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×