eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ukryte narkotyki. Jest akt oskarżenia przeciwko Marcinowi N.

REKLAMA
REKLAMA
zdjecie 6034
Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce zakończyła śledztwo przeciwko 38-letniemu Marcinowi N., podejrzanemu o przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i skierowała do miejscowego Sądu Rejonowego akt oskarżenia.

Marcin N. został zatrzymany w dniu 11 września 2019r. przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, bowiem w miejscu jego zamieszkania w toku przeszukania znaleziono trzy torby z zawartością suszu roślinnego – marihuany. Ujawniono też zakamuflowane pomieszczenie, w którym ujawniono ścięte łodygi marihuany umieszczone w suszarce do ubrań, susz roślinny w postaci rozdrobnionej, 17 słoików z zawartością suszu roślinnego oraz 4 krzewy konopi indyjskich w plastykowych donicach oraz aparaturę do hodowli marihuany. Łączna ilość zabezpieczonej marihuany wyniosła prawie trzy i pół kilograma.

Marcin N. został oskarżony o posiadanie środka odurzającego w postaci marihuany w znacznej ilości oraz uprawianie czterech krzewów konopi indyjskich.

- Przesłuchany w toku postępowania przygotowawczego przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Wyjaśnił, że zabezpieczoną marihuanę miał na potrzeby własne. W toku śledztwa wobec Marcina N. początkowo stosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, zmieniony następnie na poręczenia majątkowe, zakaz opuszczania kraju oraz dozór policji - informuje ostrołęcka prokuratura.

Za zarzucane mu czyny grozi nawet kara 10 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8  9  10  11 dk12  13
 14  15  16  17  18  19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31  1  2  3
×