eOstroleka.pl
Region,

Ukrywał się. Wpadł, bo... zasnął na klatce schodowej

REKLAMA
zdjecie 2143
klatka schodowaZ klatki schodowej... do aresztu
REKLAMA

Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego ukrywał się przed organami ścigania w związku z poszukiwaniem przez sądy w Łomży i Ostrołęce. Miał do odbycia karę aresztu za wykroczenie, a na koncie miał też zniszczenia mienia, prowadzenie auto pod wpływem alkoholu, nie płacił też alimentów. Wpadł, bo... zasnął na klatce schodowej.

Szczytno. Zasnął na klatce schodowej

Wczoraj wczesnym rankiem dyżurny jednostki policji w Szczytnie otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który spał na klatce schodowej w jednym z budynków mieszkalnych. Policjanci skierowani na miejsce potwierdzili informację i przystąpili do wylegitymowania mężczyzny.

Okazało się, że to 53-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Łomży w związku z karą 30 dni aresztu za popełnione wykroczenie. Ponadto, mężczyzna miał na swoim koncie także poszukiwanie przez Sąd Rejonowy w Ostrołęce z powodu przestępstw zniszczenia mienia, uchylania się od obowiązku alimentacyjnego oraz prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Dodatkowo, prokuratura również szukała go w celu ustalenia miejsca pobytu. Okazało się, że mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od marca 2023 roku. Do tej pory skutecznie, aż zmógł go sen...

To nie był dobry sen...

Policjanci natychmiast zatrzymali poszukiwanego 53-latka i przewieźli go do Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Następnie został przekazany do zakładu karnego, gdzie odbyć ma zasądzoną karę.

Więcej o: policja, poszukiwania

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29 dk30 dk31  1  2  3  4
×