eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ul. Steyera: Potrącona na pasach kobieta trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4152
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 4152
W sobotę, 4 maja w Ostrołęce, na ulicy Steyera, na oznakowanym przejściu dla pieszych vw golf potrącił kobietę na oznakowanym przejściu dla pieszych. Poszkodowana została przewieziona do szpitala.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy kierujący vw golfem był trzeźwy.
- Do zdarzenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Steyera. Kobieta potrącona przez kierującego vw golfem z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala. Obecnie ustalamy dokładne przyczyny tego zdarzenia – powiedział nam Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W rejonie zdarzenia ruch przez kilka godzin był utrudniony i odbywał się wahadłowo.




Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×