eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ulice Ciasna i Pionierów do przebudowy

REKLAMA
zdjecie 3121
zdjecie 3121
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 3121
Posłuchaj
Ulica Ciasna i Pionierów zostaną przebudowane. Firmy zainteresowane wykonaniem zadania mogą do 26 sierpnia składać w ratuszu swoje oferty.

Obie uwzględnione w zapytaniu cenowym ulice znajdują się na osiedlu Traugutta, w bezpośrednim sąsiedztwie Muzeum Żołnierzy Wyklętych. Ulica Ciasna jest drogą publiczną o nawierzchni z destruktu asfaltowego, ulica Pionierów to droga wewnętrzna o nawierzchni gruntowej. Po przebudowie obie drogi będą miały nawierzchnię z kostki betonowej, odwodnienie i kanalizację deszczową. Dodatkowo przy ulicy Ciasnej znaleźć mają się dwie latarnie uliczne.

Termin realizacji zlecenie to trzy miesiące od dnia podpisania umowy. Wymagane jest udzielenie 24 miesięcznej rękojmi na wykonane zlecenie. Firmy zainteresowane wykonaniem zlecenia mogą składać swoje oferty do 26 sierpnia do godziny 12:00.

Szczegóły dotyczące przetargu znajdują się na w Biuletynie Informacji Publicznej na internetowej stronie Urzędu Miasta w Ostrołęce.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18  19  20 dk21
 22  23 dk24  25 dk26  27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×