eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ulubieniec przedszkolaków, Komisarz Kurpik w miejskiej „trzynastce” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4023
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 4023
Najpopularniejszy wśród dzieci policjant odwiedził dziś wychowanków Przedszkola Miejskiego nr 13 w Ostrołęce. Komisarz Kurpik uczył przedszkolaków jak bezpiecznie zachowywać się na drodze.

- Dziś na zaproszenie dzieci z przedszkola nr 13 w placówce rozpoczął swoją jednodniową służbę Komisarz Kurpik. Podczas spotkania rozmawiano z dziećmi na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W szczególności poruszano zagadnienia związane z prawidłowym przechodzeniem przez jezdnię. Ponadto wskazano właściwe zachowanie podczas kontaktu z osobami obcymi. Rozmawiano także o konieczności jazdy w fotelikach i ich prawidłowej instalacji. W tym celu wykorzystano fotelik samochodowy będący na wyposażeniu ostrołęckich policjantów – informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×