eOstroleka.pl
Balujemy,

Urszula na scenie Natury! Niesamowity koncert w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
zdjecie 9930

To było półtorej godziny muzycznej uczty! W Multimedialnym Centrum Natura w Ostrołęce wystąpiła Urszula - artystka uwielbiana przez publikę za swoją żywiołowość na scenie i przeboje, które śpiewa cała Polska.

Urszula zaprezentowała się w Ostrołęce ze znakomitej strony. Rozpoczęła od "Malinowego Króla", po czym przeszła do kolejnych utworów. Sala śpiewała przeboje razem z nami, a przy "Koniku na biegunach" można było zaobserwować prawdziwe szaleństwo. Żywiołowość artystki udzielała się także publiczności, a Urszula miała z nią doskonały kontakt - przy kilku piosenkach wyszła do fanów, którzy śpiewali przeboje razem z nią. Świętowanie idealne, jak przystało na 40 lat na scenie! 

"Na sen", "Rysa na szkle", "Zaczaruj", "Dziś już wiem", "Niebo dla Ciebie" czy "Dmuchawce, latawce" - piosenki, które wybrzmiały w czwartkowy wieczór w Naturze w oryginalnym wykonaniu brzmiały naprawdę doskonale. Nic dziwnego, że publiczność głośno domagała się bisów i wychodziła z koncertu z uśmiechem na ustach.

Partnerem wydarzenia był samorząd województwa mazowieckiego. Multimedialne Centrum Natura zaprasza w kolejnych miesiącach na inne fantastyczne występy gwiazd. Ogłoszenie kolejnego wielkiego nazwiska, które wystąpi na scenie Natury - już wkrótce.

Materiał filmowy 1 :
REKLAMA
zdjecie 9930

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17 dk18 dk19 dk20
 21  22  23 dk24  25 dk26  27
 28  29  30  31  1  2  3
Dzisiaj:
Koncerty
×