eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Utrudnienia w ruchu w Ostrołęce i okolicach w związku z pracami wodociągowymi

REKLAMA
zdjecie 3563
zdjecie 3563
REKLAMA
zdjecie 3563

Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. poinformowało o planowanych pracach związanych z budową sieci wodociągowej, które spowodują utrudnienia w ruchu drogowym w najbliższy weekend.

W dniach 26-27 kwietnia 2025 r. (sobota i niedziela) zostanie całkowicie zamknięty wjazd z ulicy Stacha Konwy w ulicę Księdza Brzóski w Ostrołęce oraz w ulicę Władysława Sikorskiego w miejscowości Zabrodzie (gmina Olszewo-Borki).

Utrudnienia są związane z prowadzonymi pracami przy budowie sieci wodociągowej w ulicy Księdza Stanisława Brzóski w Ostrołęce. OPWiK apeluje do wszystkich kierowców o stosowanie się do znaków informacyjnych, które zostaną ustawione w rejonie prowadzonych prac.

"Za powstałe utrudnienia przepraszamy" - podkreśla w komunikacie Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Kierowcy powinni zaplanować alternatywne trasy przejazdu w nadchodzący weekend. 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6  7 dk8  9 dk10
 11  12  13  14  15 dk16 dk17
 18  19  20  21  22  23 dk24
 25  26  27  28  29  30 dk31
×