eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Uwaga Kierowcy! Kolejny protest w sprawie budowy obwodnicy miasta

REKLAMA
zdjecie 380
Protest w sprawie budowy obwodnicy Ostrołęki, fot. eOstroleka.plProtest w sprawie budowy obwodnicy Ostrołęki, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 380
Po raz kolejny grupa działaczy ze Społecznego Komitetu Protestacyjnego zablokuje rondo im ks. Janusza Siemowita III, które stanowi rozjazd na oba ostrołęckie mosty.

Jak co miesiąc także w najbliższa sobotę 10 maja od godziny 10 do 11 nastąpi blokada dróg krajowych nr. 61 i 53 na wysokości ronda Siemowita w Ostrołęce.

- W sprawie budowy obwodnicy Ostrołęki nie podjęto w dalszym ciągu żadnych konkretnych działań, dlatego nie poddajemy się i po raz kolejny wyjdziemy na drogę by przypomnieć władzom w kraju i na Mazowszu o konieczności budowy trzeciego mostu i nowej obwodnicy. Ostatnie remonty nawierzchni starego mostu i wypadek który miał na nim miejsce skutkowały zablokowaniem ruchu i olbrzymimi korkami w całym regionie. Dziś każdy powinien zdać sobie sprawę, że jeśli mostu i obwodnicy nie będzie, to Ostrołęka straci swoją ostatnią szansę na rozwój w nadchodzącym 20 leciu. - informują organizatorzy protestu.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
Dzisiaj:
Kino JANTAR
20:00 RAN - DKF
×