eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Uwaga kierowcy! Pierwszy w tym roku atak zimy trwa. Śnieg będzie padał przez cały dzień [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9694
zdjecie 9694
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
Dziś lepiej zdjąć nogę z gazu. Od kilku godzin nieustannie pada śnieg a oscylująca w okolicach zera temperatura sprawia, że na drogach może być ślisko i niebezpiecznie. Zachowajmy za kierownicą szczególną ostrożność.

Wprawdzie od około 3:00 nad ranem na miejskich ulicach pracują pługo-solarki nieprzerwanie usuwając padający śnieg i śliskość szczególnie w rejonach skrzyżowań, rond i mostów, jednak wzmagające się z każdą chwilą opady śniegu robią swoje – białego puchu jest coraz więcej. W związku z tym apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Według synoptyków opady śniegu potrwają przynajmniej przez kilka do kilkunastu najbliższych godzin. Pogoda nie będzie nas także rozpieszczać do końca tygodnia. Naprzemienne opady śniegu i deszczu ze śniegiem z całą pewnością będą utrudniały ruch na drogach. Temperatura w nocy spadać będzie poniżej zera a za dnia nie powinna przekroczyć 2 – 3 stopni Celsjusza.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3  4  5 dk6 dk7
 8  9 dk10  11  12  13  14
 15  16 dk17  18  19  20  21
 22  23 dk24  25  26  27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×