eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Uwaga kierowcy! Potężny „zawalidroga” na rondzie. Są duże utrudnienia [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6195
fot. Czytelnikfot. Czytelnik
REKLAMA
Posłuchaj

Kierowcy poruszający się po Ostrołęce muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami w ruchu. W czwartek, 12 lutego, w samym środku porannego szczytu komunikacyjnego, doszło do awarii pojazdu ciężarowego transportującego drewno. Zdarzenie ma miejsce w kluczowym punkcie miasta – na rondzie Siemowita III, które łączy drogę krajową nr 53 (DK-53) z drogą krajową nr 61 (DK-61).

Awaria unieruchomiła potężny zestaw wyładowany po brzegi drewnem bezpośrednio przed wjazdem na rondo. Ciężarówka wypełniona balami drewna blokuje lewy pas ruchu, co znacząco utrudnia płynność przejazdu w stronę centrum miasta oraz wyjazdu w kierunku Kadzidła.

Sytuacja jest o tyle trudna, że gabaryty pojazdu zmuszają innych uczestników ruchu do wykonywania ciasnych manewrów. Kierowcy omijający uszkodzony skład muszą zachować szczególną ostrożność, aby nie doprowadzić do kolizji lub całkowitego zakorkowania ronda.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 6195
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
 24  25 dk26 dk27 dk28 dk29  30
 31  1  2  3  4  5  6
×