eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Uzdolnieni uczniowie z gminy Lelis nagrodzeni [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2109
REKLAMA

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Lelis wyróżniono uzdolnionych uczniów. Wydarzenie było okazją do uhonorowania tych, którzy wykazali się zaangażowaniem i osiągnięciami w różnych dziedzinach życia szkolnego.

Nagrody pieniężne, przyznane w ramach programu Nagrody Edukacyjnej Gminy Lelis, trafiły na konta 38 szczególnie utalentowanych uczniów za ich osiągnięcia w nauce, sporcie oraz działalności artystycznej.

Nagroda Edukacyjna Gminy Lelis za rok szkolny 2022/2023 stanowi nie tylko uznanie dla wysiłku i pracy uczniów, ale także bodziec do dalszego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Jest to także wyraz wdzięczności ze strony lokalnych władz dla tych młodych ludzi, którzy reprezentują wysoki poziom edukacji oraz osiągają znaczące sukcesy nie tylko na terenie szkoły, ale również poza nią.

Warto podkreślić, że inicjatywa Nagrody Edukacyjnej Gminy Lelis przyczynia się nie tylko do motywacji uczniów, ale także do budowania silniejszej społeczności lokalnej, która docenia i wspiera rozwój młodych talentów. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów w ich edukacyjnej podróży oraz dążeniu do osiągania swoich marzeń i celów życiowych.

Gratulacje uczniom złożył wójt Stefan Prusik, w towarzystwie przewodniczącego Rady Gminy Lelis Anny Dobkowskiej, dyrektora Zakładu Administracji Szkół i Przedszkoli Andrzeja Przeradzkiego oraz starosty Stanisława Kubła.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×