eOstroleka.pl
Ostrołęka,

V Ogólnopolski Festiwal Teatrów Małych IGŁA - Program Festiwalu

REKLAMA
zdjecie 2972
zdjecie 2972
REKLAMA
zdjecie 2972
Jest to Festiwal teatralny skierowany do teatrów amatorskich, który ma na celu prezentację twórczości teatralnej młodego pokolenia. Jest to także konfrontacja teatrów młodzieżowych działających przy różnych placówkach kulturalnych, oświatowych i wychowawczych z całej Polski.

Na tegoroczną IGŁĘ nadesłano 22 zgłoszenia. Rada kwalifikacyjna dokona oceny spektakli zgłoszonych do konkursu. Wzorem lat ubiegłych, we czwartek będziemy mogli obejrzeć monodramy wykonywane przez aktorów amatorów (przedział wiekowy 16-30 lat).  Piątek i sobota to grupy teatralne prezentujące spektakle w kategoriach: teatr dramatyczny, teatr wizji, ruchu i inne (przedział wiekowy 16-25 lat). Program Festiwalu zostanie przedstawiony po 18 IX 2009. Zapraszamy.
Klub Oczko ul. Sikorskiego 6, wstęp wolny

Program Festiwalu:

1 października (czwartek) - otwarcie V OFTM
godz. 16
Dziewictwo - monodram w wykonaniu Katarzyny Gorczycy z Teatru Narybek From Poland z Katowic; reżyseria Jarosław  Filipski
godz. 17
Nie jestem z nich - monodram w wykonaniu Pauliny Stec z Teatru FART z Rzeszowa; reżyseria: Robert Nowak
godz. 18
Być piękną i bogatą - monodram w wykonaniu Joanny Gutralz Teatru RONDO ze Słupska; reżyseria: Katarzyna Sygitowicz - Sierosławska

2 października (piątek)
godz. 16
Uczucia w pięciu odsłonach - Szkolny Amatorski Teatr TRZCINA
z Tomaszowa Mazowieckiego; reżyseria: Karina Góra, Barbara Przybysz
godz. 17
Poobiednie igraszki - Teatr SCENA KOTŁOWNIA z Ostrowi Maz.
reżyseria: Rafał Swaczyna
godz.18-19  p r z e r w a
godz. 19
Borysek - Teatr PIERWSZEGO KONTAKTU z Klubu Osiedlowego Błonie w Lublinie; reżyseria: Tomasz Załucki
godz. 20
Rzecz o bajdurzeniu - Grupa Teatralna MAT z Trzcianki; reżyseria: zespół
godz. 20.30
To tylko teatr - Teatr KRZESIWO z Warszawy; reżyseria: Ryszard Polaszek
godz. 21.30
Pierogi - Teatr UHURU z Gryfina; reżyseria: Janusz Janiszewski

3 października (sobota)
godz. 14  
Ania - Teatr OPANUJ SIĘ z Tczewa; reżyseria: Piotr Weintz
godz. 15
Makijaż - Teatr SCENA 05 z Radomia; reżyseria: Monika Żurek
godz. 16.30
Nienawiść - Teatr KRZYWA SCENA ze Stargardu Szczecińskiego; reżyseria: Tatiana Malinowska - Tyszkiewicz
godz.17-18  p r z e r w a
godz. 18
Burza w Teatrze Gogo - Teatr SCENE z Radomia; reżyseria: Wojciech Ługowski
godz. 19.30
Persona - Teatr Ecce Homo z Kielc; reżyseria: Marcin Bortkiewicz
godz. 20.30
(Wy)łuskanie - monodram w wykonaniu Aleksandry Kani z Chojnickiego Studia Rapsodycznego; reżyseria: Grzegorz Szlanga
godz. 21.30
Puzzle - Teatr W KRZYWYM ZWIERCIADLE ze Stepnicy; reżyseria: Michał Krzywaźnia
godz. 22.30
Teoria równowagi - Ostrołęcka Scena Autorska; reżyseria: Wojciech Kraszewski

4 października (niedziela)
godz. 10
ogłoszenie wyników i rozdanie nagród laureatom
Źródło: OCK
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8  9 dk10
 11  12  13  14  15 dk16 dk17
 18  19  20  21  22  23 dk24
 25  26  27  28  29  30 dk31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×