eOstroleka.pl
Ostrołęka, Aktualizacja: 18 listopada 2023, 17:38 AKTUALIZACJA

W "Interwencji" o hurtowni paliw z Ostrołęki. Rolnik czuje się oszukany

REKLAMA
fot. Polsat/Interwencja - screen z programufot. Polsat/Interwencja - screen z programu
REKLAMA

W programie "Interwencja" Polsatu poruszono sprawę hurtowni paliw z Ostrołęki, która miała nie dostarczyć zamówionego paliwa dla rolnika. - Poszkodowanych jest więcej - wskazują reporterzy programu interwencyjnego.

Paliwo z Ostrołęki nie dojechało

Rolnik z Radzyna Szlacheckiego zamówił od ostrołęckiej hurtowni paliw roczny zapas oleju napędowego za kwotę 42 tysięcy złotych. Dlaczego zdecydowali się właśnie na tę hurtownię? Zamawiali z niej w 2020 i 2021 roku i nie było żadnych problemów z zamówieniem - cysterna docierała na miejsce, a rolnik twierdził, że "mieli najlepszą ofertę".

Tym razem rolnik zamówił paliwo, zapłacił fakturę, ale w ciągu dwóch tygodni, jak się umawiano, cysterna nie przyjechała. Właścicielka hurtowni miała mieć różne wymówki, od wypadku, przez sytuację rodziną po... śnieżycę.

"Interwencja" w Ostrołęce

Ostatecznie pan Sylwester zgłosił sprawę na policję: jak mówił rolnik w programie "Interwencja", część pieniędzy hurtownia oddała, resztę miał próbował ściągnąć komornik, ale bezskutecznie.

- Próbowaliśmy odszukać Annę P. – właścicielkę hurtowni paliw, ale biuro firmy jest zamknięte, a wszystkie numery telefonów nieaktywne. Pan Sylwester nie jest jedynym pokrzywdzonym - wskazują dziennikarze Interwencji. Prokuratura miała prowadzić śledztwo w tej sprawie, ale zostało ono zawieszone.

Już po publikacji omówienia piątkowego programu "Interwencji" skontaktowała się z nami przedstawicielka firmy, która stwierdziła, że informacja o ściąganiu należności przez komornika nie jest prawdziwa, bo "nie było nawet sprawy".

Źródło: Interwencja
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
listopad 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×