eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

W Jazgarce jest coraz ładniej [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7237
fot. Urząd Gminy w Kadzidlefot. Urząd Gminy w Kadzidle
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj
Z tych inwestycji najbardziej ucieszą się mieszkanki Jazgarki. Wyładniało otoczenie wokół szkoły podstawowej a już wkrótce swoje oblicze zmieni także droga dojazdowa od strony Lipnik.

Zagospodarowanie terenu wokół szkoły w Jazgarce jest kolejnym przykładem owocnej współpracy  samorządów gminy Kadzidło i powiatu ostrołęckiego.  Wzdłuż Szkoły Podstawowej w Jazgarce powstał chodnik, zaś parking został wyłożony kostką. Prace wykonali pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Urzędu Gminy w Kadzidle.

W najbliższych dniach, w ramach realizacji zadania "Rozbudowa drogi powiatowej nr 2517W Jazgarka - Lipniki", również fragment drogi gminnej zyska nawierzchnię bitumiczną. Gmina Kadzidło udzieliła pomocy finansowej Powiatowi Ostrołęckiemu kwotą 127 709,00 zł. Szczegóły współpracy omówili starosta Stanisław Kubeł, wójt Dariusz Łukaszewski, radny Adam Białobrzeski.

Więcej o: Jazgarka, inwestycja

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×