zdjecie 1780
zdjecie 1780
2021-10-14T08:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

W „NASZEJ SZKOLE” prawie jak w Hogwarcie z książek J.K. Rowling! Każdy nauczyciel i terapeuta ma swoje supermoce

Nasi wspaniali specjaliści czarują niczym wytrawni magicy, tworząc fantastyczne gejzery, przeróżne masy plastyczne, slime i piankoliny. Doskonale wiedzą, że to najlepsza, a zarazem najciekawsza forma stymulowania i usprawniania naszych dłoni, stóp i zmysłów. Dbają o naszą tężyznę fizyczną i sprawność motoryczną urządzając rozmaite tory przeszkód, zabawy ruchowe w terenie, zajęcia fitness oraz naukę pływania na basenie. Muzykoterapeuta na swoich zajęciach uspakaja nasze emocje, rozwija  koncentrację, uwagę i pamięć, pobudza do ekspresji oraz uwalnia od wrodzonej nieśmiałości. Podczas zajęć kulinarnych przekazują nam tajniki gotowania i pieczenia wykwintnych potraw, a także zasady bezpiecznego posługiwania się narzędziami kuchennymi i sprzętem AGD. Zarażają nas swoją pasją do tańca, wprowadzając jednocześnie nasze ciała i umysły w stan harmonii i pełnego rozluźnienia. Ułatwiają głębsze poznanie siebie i swoich emocji, a także porozumiewanie się z innymi ludźmi. Umożliwiają obcowanie z przyrodą, zachęcają  do wielozmysłowego poznawania świata i korzystania z wszechobecnych darów natury. Ukazują nam piękno barw, wzorów i faktur. Rozwijają nasze zdolności manualne i zachęcają do tworzenia prac plastycznych oraz wyrażania siebie poprzez sztukę. Pokazują, jak opiekować się zwierzętami i czerpać przyjemność z obcowania z nimi, co w znaczący sposób podnosi samoocenę i buduje poczucie odpowiedzialności wśród uczniów.

Nasza placówka ma na celu nie tylko zapewnienie profesjonalnej opieki oraz terapii, ale również stworzenie dla swoich uczniów i ich rodzin przyjaznej i bezpiecznej atmosfery. Zajęcia organizowane są w niewielkich 3 – 4 osobowych grupach, a harmonogram dnia dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb uczniów. Nasze oddziaływania bazują na diagnozie potrzeb i umiejętności ucznia, rzetelnie realizowanym Indywidualnym Programie Edukacyjno-Terapeutycznym oraz współpracy z Poradnią Rehabilitacji Neurologicznej dla Dzieci i Młodzieży „AGA”.

Zajęcia w Niepublicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi Realizującej Program Rehabilitacji „Nasza Szkoła” w Ostrołęce są bezpłatne. Uczniowie mają możliwość zorganizowania dowozu do placówki zarówno na terenie miasta, jak i z okolicznych gmin oraz dofinansowanie do obiadów.

W chwili obecnej dysponujemy jeszcze dwoma wolnymi miejscami w klasach szkolnych. Wszelkich informacji udzielamy w siedzibie Naszej Szkoły w Ostrołęce przy ul. Goworowskiej 27 lub pod numerem telefonu 29 760 44 06.

 

Artykuł sponsorowany.

Zobacz również
Kalendarz imprez
listopad 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30  1  2  3  4  5
×