W parku miejskim ma być bezpieczniej

O zamontowanie monitoringu w parku miejskim radny Dariusz Bralski poprosił w imieniu rodziców dzieci z ulic Sygietyńskiego, Papierniczej, Celulozowej i Parkowej. Jak twierdzi samorządowiec, zamontowanie monitoringu na placu zabaw oraz w alejkach głównych korzystnie wpłynie na wyeliminowanie dewastacji drzew i zabawek na placu dla dzieci. Bralski poprosił również o sprawdzenie drzewostanu w parku. Według radnego, suche drzewa i karpy po drzewach wyciętych stanowią zagrożenie dla spacerowiczów i dzieci bawiących się w parku.
Co na to prezydent Janusz Kotowski? W odpowiedzi stwierdził, iż propozycja radnego Bralskiego dotycząca lokalizacji kamer w parku miejskim zostanie wzięta pod uwagę przy rozbudowie monitoringu w miarę posiadanych środków budżetowych. Sprawdzony zostanie także stan drzew.
- Wskazane przez Pana drzewa oraz karpy po wyłamanych drzewach zostaną ujęte w kolejnym zleceniu skierowanym do firmy zajmującej się pielęgnacją drzew w parku - poinformował prezydent Kotowski.
Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 | 20 |
21 |
22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 |
30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |



1
2
18
22