eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Wach: Spotkanie profilaktyczne o bezpieczeństwie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1069
fot. KMP Ostrołękafot. KMP Ostrołęka
REKLAMA
zdjecie 1069
Policjanci odwiedzili uczniów Zespołu Szkół w Wachu. Tematem spotkania było szeroko rozumiane bezpieczeństwo.

- Policjanci ostrołęckiego zespołu ds. nieletnich i patologii w Wachu przeprowadzili serię spotkań profilaktycznych. Prelekcje przeprowadzone były w zespole szkół (podstawówka i gimnazjum). Tematyka w gimnazjum dotyczyła odpowiedzialności za popełnione czyny karalne oraz zagrożenia płynące z internetu ze szczególnym zwróceniem uwagi na cyberprzemoc, a także poruszono tematy dotyczące używania środków odurzających. Klasy szkoły podstawowej to bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz kontakt z obcymi – informuje asp. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

Kolejne spotkania zapowiedziano w Zespole Szkół w Wykrocie.
fot. KMP Ostrołękafot. KMP Ostrołęka
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17  18 dk19 dk20 dk21
dk22  23  24  25  26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×