eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wakacyjny repertuar kina Helios w Łomży  [KONKURS]

Na ekranach kina Helios w Łomży królować będą znakomite filmy dla fanów mocnych wrażeń – „Flash”, „Spider-Man: Poprzez Multiwersum”, „Szybcy i wściekli 10” oraz „Transformers. Przebudzenie bestii”, a także fantastyczne produkcje dla rodzin jak: „Mała Syrenka” czy „Super Mario Bros. Film”. Kinomani będą mogli zobaczyć także przedpremierowe seanse „Indiana Jones
i artefakt przeznaczenia” oraz liczne projekty specjalne. Dodatkowo, w łomżyńskim kinie Helios nabędziemy bilety w zaskakująco niskich cenach!

Gratka dla wielbicieli superbohaterów - najnowszy film z uniwersum DC „Flash” - opowiada o przygodach Barry'ego Allena, który używa swojej mocy do podróży w czasie, żeby zmienić wydarzenia z przeszłości. Kiedy próbuje ocalić rodzinę, zostaje więźniem rzeczywistości, w której generał Zod powraca i grozi powszechnym zniszczeniem. Jedyną nadzieją Barry’ego na uratowanie świata pozostaje wyścig o życie.
Z myślą o ukraińskojęzycznych widzach film będzie wyświetlany również w wersji z ukraińskim dubbingiem.

„Niebo nie może czekać” - w środę, 28 czerwca o godz. 18:00 nastąpi pokaz specjalny historii Carla Acutisa.

Helios uwadze widzów poleca także światowy hit „Spider-man. Poprzez multiwersum”, który przenosi w niezwykły świat równoległych rzeczywistości, a także brawurową produkcję „Szybcy i wściekli 10” z niesamowitymi wyścigami ulicznymi, spektakularnymi pościgami i niezawodną akcją. Każdy miłośnik mocnych wrażeń na wielkim ekranie z pewnością doceni te brawurowe propozycje!

W najbliższym tygodniu odbędą się także przedpremierowe pokazy „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” - piątej odsłony kultowego cyklu o perypetiach słynnego archeologa i poszukiwacza skarbów. Indiana zostawił awanturnicze lata za sobą i skupia się na pracy uniwersyteckiej. Zło jednak nie śpi… Byli naziści zostają zatrudnieni przez rząd USA mają zagwarantować Zachodowi zwycięstwo nad Związkiem Radzieckim w wyścigu kosmicznym. Wkrótce okazuje się jednak, że jeden z nich, Jürgen Voller, zaangażowany w program lądowania na Księżycu, pragnie przemodelować świat według własnej wizji. Powstrzymać może go jedynie Indiana, któremu towarzyszy jego córka chrzestna, Helena.

Fanów kina familijnego Helios zaprasza na pokazy animacji „Super Mario Bros. Film”, w której Mario wyrusza w niezwykłą podróż przez Grzybowe Królestwo, aby odnaleźć swojego brata Luigiego i uratować świat przed złoczyńcą Bowserem oraz seanse filmu „Mała Syrenka” - wzruszającą opowieść
o marzeniach, miłości i odwadze, która poruszy serca wszystkich widzów bez względu na ich wiek.

Ponadto, w dniach 24 i 25 czerwca, w ramach projektu Helios dla Dzieci, wyświetlane będą przedpremierowe pokazy animacji „MISS KRAKEN. Ruby Gillman”. Ta bajka sprawia, że inaczej patrzy się na tajemnicze morskie stworzenia - może się bowiem okazać, że straszne krakeny, nie są jednak tak niebezpieczne, a urocze syreny, tylko udają niewiniątka.

Helios poleca także Maraton Grozy w ramach uwielbianego przez widzów cyklu NMF, który zaplanowany jest na piątek, 23 czerwca. Jako pierwszy premierowo zostanie wyświetlony horror „Odejdź”, a tuż po nim odbędzie się światowa przedpremiera filmu „Black Bits”. Następnie widzowie zobaczą film „Konsekracja”, a zakończeniem też przerażającej nocy będzie kolejna premiera – „Odludzie”.

W poniedziałek, 26 czerwca w ramach cyklu Kino Konesera zaprezentowany zostanie film „Bo się boi”. Jest to śmiałe i wymykające się konwencjom gatunkowym połączenie horroru i czarnej komedii
o mężczyźnie, który panicznie boi się wszystkiego. Jednak telefon od matki zmusi go do wyruszenia
w epicką podróż, która okaże się wspaniałą przygodą! Dwa dni później (28 czerwca), także w ramach Kina Konesera, widzowie będą mogli obejrzeć polską komedię obyczajową „Radiostory”– historię o emigrancie Jacku, który w latach 90. planuje otworzyć na Wybrzeżu własną rozgłośnię radiową.

Szczegółowe informacje dotyczące premier, aktualny repertuar oraz bilety dostępne są na stronie www.helios.pl, w aplikacji mobilnej oraz kasie kinowej. Do zobaczenia!

UWAGA!!!

NASZ COTYGODNIOWY KONKURS Z KINEM HELIOS !!

Mamy dla Was bilet dla dwóch osób na dowolny seans w kinie Helios w Łomży.

Zasady są proste!

Wystarczy punktualnie w dniu dzisiejszym tj. 23.06.2023 o godzinie 16:00

wysłać maila na adres reklama@eostroleka.pl

o tytule "Chcę bilet do kina Helios",

a w treści wpisując imię, nazwisko i numer telefonu.

Jak również zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
przez ( JML Sp. z o.o., z siedzibą w Ostrołece, ul. Nasypowa 7 )
w celach konkursowych."
 

Zwycięzcę poinformujemy mailowo, z informacjami w jaki sposób można zrealizować bilet!

Powodzenia!

Materiał partnera.

Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×