eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Walne zebranie OSP Dąbrówka. Puławski prezesem. Zaszczytni goście

REKLAMA
zdjecie 8627
fot. OSP Dąbrówka - Robert Prusaczykfot. OSP Dąbrówka - Robert Prusaczyk
REKLAMA
zdjecie 8627
Posłuchaj

14 lutego w remizie OSP Dąbrówka odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Ochotniczej Straży Pożarnej. Podczas zebrania podsumowano działalność jednostki, omówiono plany na kolejne lata i wybrano zarząd na nową kadencję. Prezesem został Jarosław Puławski, a wiceprezesem i naczelnikiem został Marcin Konopka.

W wyniku jawnego głosowania wybrano zarząd OSP Dąbrówka na kolejną kadencję. Funkcję prezesa objął Jarosław Puławski. Wiceprezesem i naczelnikiem został Marcin Konopka. Skarbnikiem wybrano Adama Krajewskiego, gospodarzem Romana Mrozka, a sekretarzem Katarzynę Kamińską. To kompetentny zespół, który poprowadzi OSP Dąbrówka przez kolejne lata. Wybrano również Komisję Rewizyjną. Przewodniczącym komisji został Zbigniew Żelazny, sekretarzem Anna Krysiak, a członkiem Milena Buraczewska.

Znamienici goście na zebraniu OSP Dąbrówka

Na zebraniu obecni byli przedstawiciele najważniejszych instytucji samorządowych i strażackich regionu. To dowód na to, jak ważna jest OSP Dąbrówka dla lokalnej społeczności i jak szanowana jest w środowisku strażackim.

Wśród gości znaleźli się Radosław Parzych, dyrektor delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Ostrołęce; Stefan Prusik - wójt gminy Lelis; Artur Kozłowski - wicestarosta ostrołęcki oraz Paweł Kurpiewski, przewodniczący rady gminy Lelis. Na zebraniu obecny był również ksiądz Artur Akimowicz, proboszcz parafii Dąbrówka. Z Komendy Miejskiej PSP w Ostrołęce przybył komendant Bogdan Trzaska.

Podczas zebrania podsumowano działalność jednostki za miniony rok oraz omówiono plany na kolejne lata. 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
dk23  24  25 dk26  27 dk28  1
×