eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wandal grasował przy sądzie. Obok głównego wejścia pojawił się tajemniczy napis

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Policja w Ostrołęce poszukuje sprawcy zdewastowania budynku sądu w Ostrołęce. Ktoś przy głównym wejściu zamieścił tajemniczy napis.

"Orion" - tej treści napis pojawił się przy głównym wejściu budynku Sądu Okręgowego w Ostrołęce. Dziś rano napis został zabezpieczony prowizorycznie - oklejono go papierem, a następnie powiadomiono policję. Sprawca, używając prawdopodobnie sprayu, dokonał aktu wandalizmu. Co oznacza to hasło? Raczy to wiedzieć zapewne jedynie sprawca, który jest obecnie poszukiwany.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o akcie wandalizmu. Prowadzimy czynności skierowane na zatrzymanie sprawcy - potwierdza nadkom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×