zdjecie 5233
zdjecie 5233
zdjecie 5233
2010-12-23T09:42:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Warszawa wygrywa z Radomiem, Ostrołęką i Płockiem w konkursie "Świeć Się"!

REKLAMA
REKLAMA

fot. eOstroleka.pl
Warszawa prowadzi w wojewódzkim etapie plebiscytu na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce. Jeśli uważasz, że Twoje miasto zostało w tym roku przystrojone wyjątkowo okazale, wejdź na www.SwiecSie.pl i zagłosuj na nie w konkursie organizowanym już po raz drugi przez Grupę ENERGA. Każdy głos to szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. Pierwszy etap świątecznej zabawy trwa do 29 grudnia br., a więc na głosowanie pozostało jeszcze tylko 6 dni!

Plebiscyt miast – pokaż, że Twoje miasto świeci najpiękniej

Miejska edycja konkursu „Świeć Się” składa się z dwóch etapów. Do 29 grudnia br. internauci wybierają najpiękniejsze świąteczne miasto województwa, które następnie będzie walczyć z pozostałymi piętnastoma finalistami z całego kraju. Na podstawie zdjęć przystrojonych ulic oraz rynków głosujący zdecydują o tym, która miejscowość świeci najpiękniej. Etap finałowy będzie trwał do 9 stycznia 2011 r.

Głosować może każdy na specjalnej stronie konkursu www.SwiecSie.pl oceniając, które miasto najlepiej zadbało o wyjątkowe ozdobienie ulic na święta i zasłużyło na przyznanie tytułu najładniej oświetlonej przestrzeni miejskiej w Polsce. Na swoje miasta zagłosowało już blisko 20.000 internautów. Każdy oddany w plebiscycie głos to szansa na wygranie jednego z trzech laptopów oraz 10 cyfrowych aparatów fotograficznych.

Zwycięskie miasto otrzyma prezent w postaci energooszczędnego sprzętu AGD, który będzie mogło przeznaczyć na cel społeczny. Fundatorem tej nagrody jest spółka ENERGA Oświetlenie. W poprzedniej edycji konkursu najpiękniejszym miastem województwa została Warszawa, zaś finał wygrał Rzeszów, uznany przez tysiące internatów za najpiękniejszą miejscowość zeszłorocznych świąt.

Rób zdjęcia, wygrywaj nagrody i dziel się energią na Facebooku

W „Świeć Się” w szranki o tytuły i nagrody oprócz miast mogą stanąć także osoby indywidualne. Swoje pięknie przystrojone drzewko, dom i ogród w konkursie fotograficznym może pokazać światu każdy – wystarczy przesłać zdjęcie swojego autorstwa na www.SwiecSie.pl. Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne prezenty – telewizor 3D, iPad, konsola PS3, trzy laptopy i 60 innych nagród.

Każdy kto posiada konto na Facebooku, na stronie http://apps.facebook.com/swiecsie/ może zaznaczyć swoje miasto na „świetlnej mapie Polski”. Do zabawy włączyło się już 120.000 internautów! Dzięki pobudzeniu lokalnego patriotyzmu i zaangażowaniu przyjaciół można dodatkowo wspomóc swoje miasto we współzawodnictwie o tytuł najładniej oświetlonej miejscowości w Polsce. Zachęcając znajomych do głosowania w konkursie „Świeć Się”, można sprawić, że także oni będą mieli szansę zawalczyć o atrakcyjne nagrody!


REKLAMA
Zobacz również
Kalnedarz imprez
lipiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31  1
×