eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Warsztaty „Niedziela w Muzeum” i patriotyczne dekupaż [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 994
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Muzeum Kultury Kurpiowskiej zaprosiło dziś na kolejne warsztaty rodzinne z muzealnymi instruktorami. Tym razem, w związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości, motywem przewodnim było zdobienie przedmiotów patriotycznymi elementami wykonanymi techniką dekupaż.

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce prowadzi w każdą niedzielę cykl twórczych spotkań rodzinnych organizowanych pod hasłem „Niedziela w Muzeum”. Spotkania kierowane są do osób, które pragną miło, twórczo i aktywnie spędzić niedzielny czas w gronie rodziny i przyjaciół. Uczestnicy zainspirowani folklorem kurpiowskim, aktualnymi wystawami oraz zabytkami z muzealnych zbiorów wraz z muzealnikami uczą się tworzyć różne ozdoby i przedmioty w pracowni etnodizajnu.

Dekupaż patriotycznie na Święto Niepodległości 

Podczas dzisiejszych zajęć, których motywem przewodnim było patriotyczne dekupaż, uczestnicy poznali technikę polegającą na zdobieniu przedmiotów za pomocą papierowych serwetek. Wszystkie wykonane podczas warsztatów ozdoby uczestnicy mogli zabrać ze sobą do domów i przyozdobić wnętrza przed zbliżającym się Świętem Niepodległości.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29 dk30 dk31  1  2  3  4
×