zdjecie 5390
zdjecie 5390
zdjecie 5390
2019-05-31T10:20:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Weekend pełen atrakcji dla dzieci... i nie tylko [PROGRAM IMPREZ]

REKLAMA
Zdjęcie głównefot. eOstroleka.pl
REKLAMA
1
0
1

Festyny, pikniki i konkursy tak zapowiada się nadchodzący weekend w Ostrołęce i powiecie.

 
Najwięcej imprez w nadchodzących dniach czeka na najmłodszych, już dziś (31.05) zapraszamy na Dzień dziecka w galerii Alius, który rozpocznie się o godz. 14.00. W programie m.in. konkursy z nagrodami, zjeżdżalnie, malowanie buziek i wiele innych.
 
W sobotę (1.06) czeka nas prawdziwy wysyp imprez z okazji Dnia Dziecka. Oto kilka najciekawszych propozycji.
 
W dniach 1-2 czerwca zapraszamy do Kurpiowskiej Krainy w Wykrocie . Tam przez cały weekend będzie można korzystać z rowerów wodnych, kajaków, canoe, samochodów elektrycznych i wielu innych ciekawych atrakcji. Organizatorzy zapewniają, że mają też do rozdania setki gadżetów.
 
Ciekawie zapowiada się również sobota w Galerii Bursztynowej. Bursztynowy Dzień Dziecka odbędzie się na terenie zielonym obok Galerii Bursztynowej. Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji sportowych, edukacyjnych oraz modowych. Ze wszystkich atrakcji dzieci będą mogły skorzystać bezpłatnie.
 
Sporo atrakcji przygotowała też Sala Zabaw Morska Kraina w Hali Targowej Feniks. Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych zabaw, konkursów i niespodzianek. W programie m.in.:
• malowanie na twarzy
• zajęcia z animatorem
• tańce
• konkursy
• kalambury
• loteria z nagrodami.
 
Na festyn z okazji Dnia Dziecka zaprasza również Multimedialne Centrum Natura w Ostrołęce. I tam nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, przewidziano m.in. pokazy baniek mydlanych, turnieje i konkursy sportowe oraz warsztaty, na których dzieci będą mogły własnoręcznie wykonać mydełka i gniotki. W trakcie imprezy będzie można również przejachać się na kucyku. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.
 
Również w sobotę warto odwiedzić Park Miejski w Ostrołęce, od godz. 12.00 będzie tam trwał Piknik Rodzinny "Zdrowie dla wszystkich". Na festynie będzie czekało wiele atrakcji dla dzieci, ale nie tylko. Tego dnia w alejkach parkowych rozstawionych zostanie kilkanaście namiotów, w których wykonywane będą badania profilaktyczne i konsultacje lekarskie. Będzie można wykonać EKG, spirometrię, badanie cukru, trójglicerydów, cholesterolu, badanie ciśnienia tętniczego krwi i BMI, badanie słuchu oraz pod kątem osteoporozy. Do dyspozycji będą kardiolog i lekarz chorób płuc.
Dla dzieci będą prowadzone będą gry, zabawy, konkursy z nagrodami. W parku stanie też ścianka wspinaczkowa. Impreza potrwa do godz. 18.00.
 

Jest też coś dla miłośników koni, w dniach 1-2 czerwca na ostrołęckich błoniach odbędą się IX Zawody Kawaleryjskie. W programie zawodów : konkurs we władaniu lancą i szablą, przejażdżki konne dla dzieci i młodzieży a także konkurs w skokach przez przeszkody i konkurs sprawności kawaleryjskiej. W sobotę impreza rozpocznie się o godz. 13.00, część niedzielna zawodów o godz. 12.00.

Sobota to również festyny w powiecie. W Łodziskach odbędzie się festyn pn. Powitanie Lata. Impreza odbędzie się na placu wiejskim, a tam m.in. gry i zabawy dla dzieci, występy zespołów i wiele innych atrakcji. Festyn zakończy się biesiadą przy muzyce i tańcach.

W niedzielę, 2 czerwca festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka odbędzie się również w Goworowie. W programie: sportowy turniej rodzinny, turniej "balonowej siatkówki", turniej Bumper Ball i symulator jazdy motorowerem, ponadto: kula Zorbing, dmuchana zjeżdżalnia, bramka celnościowa, zabawy z animatorami. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne
 
Również w niedzielę, w Parku Miejskim w Ostrołęce odbędą się VII Spotkania Spółdzielcze. W trakcie m.in. występy przedszkoli i szkół, prezentacje klubów sportowych oraz koncerty. Festyn zakończy się imprezą taneczną z zespołem Magnum. Festyn odbędzie się w godzinach 13.00 -22.00.
 
 
Więcej szczegółów znajdziecie w naszym kalendarzu imprez na stronie głównej eOstroleka.pl
 

 
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×