zdjecie 5794
zdjecie 5794
2020-09-10T12:27:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

"Wiadomości TVP" o pośle Czartoryskim: Potraktowany tak samo, jak każdy inny obywatel

REKLAMA
cba.gov.pl, screen z mat. Wiadomościcba.gov.pl, screen z mat. Wiadomości
REKLAMA
6
6
57

Poseł PiS Arkadiusz Czartoryski został potraktowany przez służby tak samo, jak każdy inny obywatel - usłyszeliśmy we wczorajszym materiale "Wiadomości TVP". Do posła zawitali ostatnio agenci CBA, przy okazji zatrzymań związanych z jedną z ostrołęckich spółek.

Centralne Biuro Antykorupcyjne działając wspólnie z Prokuraturą Regionalną w Białymstoku zatrzymało we wtorek kilka osób, także w Ostrołęce. Sprawa ma związek m.in. z przyjmowaniem i wręczaniem korzyści majątkowych w zamian za ujawnianie informacji istotnych z punktu widzenia prowadzonych postępowań przetargowych przez PGE Dystrybucja S.A. W sprawie wydano też nakaz przeszukania mieszkań zajmowanych przez posła Arkadiusza Czartoryskiego i jego córkę, lecz odstąpiono od przeszukań, gdyż śledczym wydano "żądane rzeczy".

O sprawie informowały największe serwisy informacyjne w Polsce - m.in. Panorama TVP i Fakty TVN. Materiał wyemitowano też w Wiadomościach TVP.

Są zarzuty korupcyjne dla czterech zatrzymanych przez CBA osób z branży energetycznej. Przeszukania w tej sprawie odbyły się też w kilkudziesięciu miejscach w całej Polsce - między innymi w siedzibach PGE Dystrybucja. Prokuratura wydała też nakaz przeszukania mieszkań zajmowanych przez posła Prawa i Sprawiedliwości Arkadiusza Czartoryskiego

- informowano w zapowiedzi materiału.

Z kolei już w materiale zapewniano, że poseł PiS Arkadiusz Czartoryski został potraktowany przez służby tak samo, jak każdy inny obywatel. - To bardzo ważny sygnał dla całego społeczeństwa: nie ma świętych krów. Nie ma lepszego traktowania ludzi, którzy są w polityce - komentował Miłosz Manasterski.

Materiał Wiadomości TVP można obejrzeć TUTAJ.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13  14  15  16 dk17 dk18  19
dk20  21  22  23  24  25  26
dk27  28  29  30 dk31  1  2
×