eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Więcej punktów samospisu w Ostrołęce

REKLAMA
zdjecie 8787
REKLAMA
zdjecie 8787
Posłuchaj

W Ostrołęce uruchomiono dwa dodatkowe punkty do samospisu. Mogą z nich skorzystać osoby, które np. nie mają w domu komputera z dostępem do internetu.

 Dodatkowe punkty przeznaczone do dokonania samospisu w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 uruchomione zostały w tzw. „Pałacyku” i w budynku Urzędu Miasta przy ulicy Kościuszki.

 Obecnie punkty do samospisu dla mieszkańców Ostrołęki znajdują się w następujących miejscach:

1) pl. gen. Józefa Bema 1,
2) ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 15 (Wydział Geodezji i Kartografii),
3) ul. gen. Tadeusza Kościuszki 45 (Biuro Ewidencji Ludności),

 W związku ze wzrostem liczby osób chorych na COVID-19 punkty do samospisu w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 dostępne są po uprzednim umówieniu się – tel. 29 764 68 11 wew. 239.

 Na umówione spotkanie może przyjść jedna osoba dorosła z danego gospodarstwa domowego, posiadająca wiedzę odnośnie pozostałych domowników, w tym obowiązkowo  PESEL wszystkich członków rodziny.

 Pamiętajcie o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa i zasłanianie maseczką nosa i ust na terenie całego budynku.

 Przypominamy, że dane do NSP 2021 zbierane są również metodą wywiadu telefonicznego „Spis na żądanie” przeprowadzanego przez rachmistrza telefonicznego z respondentem, który zadzwoni na infolinię spisową 22 279 99 99 i wybierze kanał „Spisz się przez telefon” lub zostanie na ten kanał przełączony po wyrażeniu chęci spisu tą metodą.

 Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://spis.gov.pl/

 

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23  24  25  26  27 dk28
dk29  30  31  1  2  3  4
×