eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wieczór w Arce z Moniką Sawicką [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4023
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 4023
W ramach kolejnego już „Wieczoru w Arce” w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z Moniką Sawicką, autorką wielu książek zaliczanych do tzw „literatury kobiecej”.

Monika Sawicka jest autorkę wielu bestsellerowych książek do których zaliczyć można m.in. „Demi-dec”, „Serwantka” czy „Szeptem”. Jedną z jej powieści - „Serwantkę” - na falach kilkunastu rozgłośni radiowych czytała Edyta Jungowska.

Podczas spotkania z ostrołęcką publicznością Monika Sawicka opowiedziała m.in. o początkach swojej twórczości, fundacji „Vade-Mecum – chodź ze mną” im. Sandry Brędowskiej wspierającej i promującej młodych twórców oraz o swoich najbliższych planach wydawniczych.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×