eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wielki bal dla seniorów w Ostrołęce! Ruszają zapisy, jest 300 miejsc

REKLAMA
zdjecie 4152
REKLAMA
zdjecie 4152
Posłuchaj

Dla seniorów z Ostrołęki przygotowano wyjątkowe wydarzenie - Bal Seniora 2025! Odbędzie się on 21 lutego w hali im. Arkadiusza Gołasia, a wieczór wypełnią zabawa w stylu lat 70., pyszne posiłki oraz ciekawa rozrywka.

Wydarzenie organizowane jest przez prezydenta Ostrołęki, Pawła Niewiadomskiego oraz Centrum Aktywności Seniorów. Wstęp na bal jest bezpłatny dla osób powyżej 60. roku życia, mieszkających na terenie Ostrołęki.

Zapisy na bal rozpoczną się dziś - 4 lutego i potrwają do 14 lutego. Osoby posiadające bilet mają wstęp od godziny 16:30. Początek balu o godz. 17:00.

  • Zabawę poprowadzi DJ Jacek;
  • Przewidziano 300 miejsc dla seniorów;
  • Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 2 miejsca;
  • Jedna organizacja/zrzeszenie seniorskie może zarezerwować maksymalnie 16 miejsc;

Zapisy od 4 do 14 lutego (poniedziałek-piątek w godz. 12:00-17:00) w Centrum Aktywności Seniorów w pokoju 119.

W przypadku rezygnacji z udziału w balu należy powiadomić organizatora. Wtedy na zwolnione miejsce będą zaproszone osoby z listy oczekujących.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×