eOstroleka.pl
Ostrołęka, NIE PRZEGAP

Wigilia dla seniorów w Ostrołęce - kolędowanie w świątecznej atmosferze

REKLAMA
zdjecie 1364
REKLAMA
zdjecie 1364
Posłuchaj

„Wigilia dla seniorów” odbędzie się 14 grudnia 2024r. w Bistro Do Syta w Hali Targowej Feniks w Ostrołęce. Celem wydarzenia jest integracja Seniorów z miasta Ostrołęki oraz z powiatu ostrołęckiego oraz nawiązywanie nowych przyjaźni/zaciśnięcie więzi społecznych, a także wspólne oczekiwanie i przeżywanie bożonarodzeniowego nastroju.

„Wigilia dla seniorów” to świetna okazja do wspólnego kolędowania w miłej i świątecznej atmosferze. Podczas spotkania odbędzie się tradycyjna modlitwa przy wigilijnym stole oraz dzielenie się opłatkiem.

Podczas spotkania wigilijnego odbędzie się również tradycyjne polskie biesiadowanie przy wigilijnym stole. Nie zabraknie dawnych potraw, które z pewnością obudzą piękne wspomnienia z dawnych lat – pierogi z kapustą i grzybami, barszcz czerwony, kapusta postna z grzybami, łazanki z makiem i wiele innych postnych dań. Podczas wigilii będzie dostępny „słodki stół”, a w nim tradycyjne polskie wypieki bożonarodzeniowe, takie jak makowiec, piernik czy sernik z lukrem. Dostępny będzie również serwis kawowy z kawą, rozgrzewającą herbatą.

Wigilia to doskonały czas na wspominanie minionego roku i refleksje nad tym, co przyniesie przyszłość. To również dobry moment, aby podziękować za wszelkie doświadczenia, zarówno te pozytywne, jak i negatywne, które pomogły nam się rozwinąć i stać się lepszą osobą. Szczegóły (w tym zapisy) - na poniższym plakacie.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego

Kalendarz imprez
maj 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×