eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wojtek Szumański oczarował harcerzy w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2536
REKLAMA
zdjecie 2536
Posłuchaj

Wczorajszy wieczór na 32. Dniach Chorągwi Mazowieckiej był wyjątkowy. Na scenie hali Gołasia pojawił się Wojtek Szumański, polski muzyk znany z poetyckich tekstów i melodyjnych kompozycji. Jego występ okazał się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich zgromadzonych harcerzy.

Atmosfera podczas koncertu była niezwykła. Publiczność, złożona głównie z młodych ludzi, śpiewała razem z artystą znane przeboje takie jak "Zrzęda", "Zegarek", "Widelec", "Kołowrotek" czy "Kto by pomyślał?". Wojtek Szumański, znany ze swojej szczerości i autentyczności, stworzył wyjątkową więź z publicznością. Muzyk poprzez swoje utwory, przekazuje ważne wartości, takie jak przyjaźń, miłość i refleksja nad życiem.

Przed Szumańskim na scenie pojawili się bracia Piotr i Jan Sierzputowscy, którzy porwali do zabawy publiczność piosenką harcerską.

W 32. Dniach Chorągwi Mazowieckiej w Ostrołęce uczestniczyło ok. 1000 osób.

 

Więcej materiałów wideo już wkrótce.

Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23  24  25  26  27 dk28
dk29  30  31  1  2  3  4
×